Детали

Report Abuse

RingBags
Популарно

RingBags – онлајн продавница за женски и машки чанти

RingBags е онлајн продавница за високо квалитетни машки и женски чанти со седиште во Нов Зеланд, но со можност за испорака низ целиот свет.

Во нивните колекции ќе најдете машки и женски ранци и месинџер торби, чанти, мали практични ремен торби и викенд торби. Целта на RingBags е секој производ во нивната понуда да блеска со ненаметлив лежерен стил кој ќе го комплетира вашиот изглед и ќе допринесе да се чувствувате посебно.

Позади овој проект стои Марија Баришин Лус, Македонка која веќе неколку години живее и работи во Окланд, а соработка за дизајнот на чантите за брзо време се очекува да се оствари со македонскиот дизајнер Ненад Секирарски, кој во моментов живее и работи на Бали.

Контакт информации

Имејл адреса
Веб страна
Социјални медиуми профили

Author Info

Везилка Бизнис Клуб

Member since 3 години ago
    View Profile